ساخت فروشگاه اینترنتی خرید 47
حذف در پنل کاربری [X]
اندیکاتور شماره 1

مشخصات اصلی


قیمت: 4000 تومان

معرفی اجمالی محصول


نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسیاندیکاتورها ابزارهای معاملاتی هستند که در تشخیص روند بازار به معامله گر کمک می کنند.این اندیکاتور تمام تایم فریم ها و تمام جفت ارز ها را پوشش میدهد ولی


بهتر است برای گرفتن نتیجه مطلوب روی تایم فریم های بالا امتحان کنید( فراموش نکنید ابتدا روی حساب های آزمایش کار کنید)

از فلش های سفید می توانید بیشتر در معاملات باینری استفاده کنید .

و اما در این الگو شما دو فلش زرد و آبی دارید, زرد به منزله سیر نزولی و آبی صعودی است . چند پنجره دیگر نیز اضافه شده است که برای تعیین روند مطلوب تر بهتر از آنها نیز بصورت ترکیبی استفاده نمایید. به عنوان مثال در شکل زیر دقت نمایید:

بر روی نمودار فلش زرد رنگی را مشاهده می نمایید اولین هشدار سیر نزولی. سپس به پنجره Solar wind دقت کنید در این پنجره نیز خطوط قرمز رنگ(سیر نزولی) نشان داده شده است دومین هشدار سیر نزولی. حال به سراغ پنجره بعدی بروید XB4 در این پنجره نیز روند بسمت خطوط قرمز رنگ (سیر نزولی) رفته است سومین هشدار سیر نزولی و در پنجره RSIOMA دو خط با هم برخورد داشته اند که با یک دایره کوچک زرد رنگ نیز نشان می دهد (نشان دهنده یک تغییر روند) .

حال تمامی این هشدارها را کنار هم گذاشته و به این نتیجه خواهیم رسید که یک سیر نزولی خواهیم داشت بنابراین پوزیشن Sell می گیریم و بالعکس در فلش آبی رنگ اگر پنجره های دیگر نیز سیر صعودی را نشان داد پوزیشن Buy می گیرید. با یک خط عمودی زرد رنگ روی تصویر زیر برایتان این مناطق را مشخص کرده ام:

آموزش نصب و استفاده از اندیکاتور:


فیلم آموزشی به این منزله تهیه نموده ام که می توانید از لینک زیر مشاهده کنید:

http://www.aparat.com/v/lYLORبرای خرید محصول , پس از انتخاب خرید فایل و پرداخت هزینه مربوطه لینک دانلود برایتان فعال می شود. یک لینک دانلود نیز به ایمیلتان ارسال می گردد بنابراین با اطمینان خاطر خرید خویش را انجام دهید.
برچسب ها: اندیکاتور , پرکاربردترین اندیکاتورها , دانلود اندیکاتور , اندیکاتورهای پرکاربرد ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط