ساخت فروشگاه اینترنتی خرید 47
حذف در پنل کاربری [X]
بانک تلگرام , ایمیل , موبایل

مشخصات اصلی


قیمت: 3500 تومان

معرفی اجمالی محصول


نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


بیش از یک میلیون شماره موبایل تفکیک شده بر اساس اصناف (مشاغل)

+

یک میلیون شماره تلگرام از سطح کشور

+

بروز ترین بانک ایمیل

همانطور که می دانید امروزه همه چیز بر اساس تبلیغات می چرخد. می توان به جرات گفت امروزه بازاریابی آنلاین یا بازاریابی اینترنتی جای هر گونه تبلیغات دستی مانند تراکتهای تبلیغاتی و ...... را دارد تصرف می کند. فرض کنید شما سفارش بسته تراکت 1000 تایی داده اید به مبلغ 80 هزار تومان حال آنکه می توانید تنها با 30 هزار تومان به چیزی حدود 100 هزار نفر تلگرام بفرستید. خوب مشخص است کدام را انتخاب می کنید.

شما می توانید این بسته ارزشمند را تنها با قیمت 3500 تومان تهیه فرمایید. حال آنکه برخی از سایتها فقط بخش بانک موبایل همین بسته را به قیمتهای فراوانی به فروش می رسانند. برای صحت گفتار خود عکسی از یکی از همین سایتها قرار داده ام که می توانید خودتان مشاهده و قضاوت نمایید.از آنجایی که ملزم به رعایت حقوق هم در فضای مجازی هستیم از بردن نام سایتها خودداری می کنم.


برای خرید محصول , پس از انتخاب خرید فایل و پرداخت هزینه مربوطه لینک دانلود برایتان فعال می شود. یک لینک دانلود نیز به ایمیلتان ارسال می گردد بنابراین با اطمینان خاطر خرید خویش را انجام دهید.برچسب ها: بانک ایمیل , بانک موبایل , بانک شماره تلگرام , کاملترین بسته بانک موبایل , جامع ترین بانک شماره تلگرام , جامع ترین بانک ایمیل , , بروزترین بانک موبایل ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط